Kamera Sistemleri – Armed Güvenlik & Alarm Sistemleri
  • Halil Rıfat Paşa Mah. No. 1929 Şişli, İstanbul
+25 Yıllık Tecrübeyle Hizmetinizdeyiz..
  • Halil Rıfat Paşa Mah. No. 1929 Şişli, İstanbul
+25 Yıllık Tecrübeyle Hizmetinizdeyiz..

Kamera Sistemleri

Project Description

  • Client

  • Date

  • Category

  • Adres

EVİNİZİ VE İŞ YERİNİZİ CEP TELEFONUNDAN İZLEME İMKANI VE KOLAYLIĞI SUNAN ARMED KAMERA SİSTEMİ PİYASADA PAHALI ZANNEDİLEN SİSTEMİ ÇOK UYGUN ŞEKİLDE ALMA İMKANI SUNAR İSTERSENİZ KİRALAYIN İSTERSENİZ SATIN ALIN.

Armed kamera sistemi evinizdeki çocuğunuzu ve bakıcınızı siz ev dışında olduğunuz zaman kolaylıkla izleme imkanı sunuyor ve aynı şekilde iş yerinizi yerinizde olmadığınız zaman rahatlıkla izleme imkanı sunuyor.

Armed kamera sistemi kurulum olduktan sonra evinize veya iş yerinize kurulan kayıt sistemi sayesinde HDD e kayıt yapıyor internet üzerinden program sayesinde cep telefonundan tek tuşla izleme imkanı sunuyor isteğiniz doğrultusunda izlediğiniz alanın sesini rahatlıkla duyma olanağı sağlıyor.

Kaydedici cihaza takılan 1 TB HDD sayesinde yaklaşık 1 ay boyunca kayıt tutuyor geçmişe dönük kayıtları bilgisayarınız ve cep telefonu üzerinden kolaylıkla izleyebilir istediğiniz görüntülerin saatini ve dakikasını cd ye veya harici belleğe kopyalaya bilirsiniz ihtiyacınıza göre kayıt kapasitesini yükseltebiliyoruz sistemizin güvenlik giriş şifresi sayesinde uzaktan müdahale etme şansını ortadan tamamen kaldırır.

Yetki verilen kişilerde ayrı şifre olanağı sağlanır ister canlı izleme kısıtlaması isterseniz kayıt izleme kısıtlaması kişiye özel şifreler ile verilir Armed kamera kullanımı çok kolaydır Armed kamera ile eviniz ve iş yerinizdeki internet bağlantısını kullanarak, görüntülerinizi sahip olduğunuz cep telefonundan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Awesome Image
Awesome Image