7 Korumalı Güvenlik Paketi (İG) – Armed Güvenlik & Alarm Sistemleri
  • Halil Rıfat Paşa Mah. No. 1929 Şişli, İstanbul
+25 Yıllık Tecrübeyle Hizmetinizdeyiz..
  • Halil Rıfat Paşa Mah. No. 1929 Şişli, İstanbul
+25 Yıllık Tecrübeyle Hizmetinizdeyiz..

7 Korumalı Güvenlik Paketi (İG)

Project Description

  • Client

  • Date

  • Category

  • Adres

HIRSIZLIK

Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumunda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Ses yüksekliği 100 desibel olan özelliği ile çevreyi uyaran sinyaller, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadır. Sirenler ile aynı anda ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİNE gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ, olay yerine hızlı müdahale edilebilmesini sağlar.

YANGIN

Şifre panelinizin üzerinde bulunan yangın butonu, sisteminizde bir ısı / duman dedektörünüz olması bile yangın durumuna basıp, ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ‘ne yangın sinyalini göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı / duman dedektörü ile , oluşabilicek bir yangın durumu ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ‘nin proaktif olarak fark etmesini, sizi ve itfaiye ye bilgilendirmesini sağlayabiliriz.

ACİL SAĞLIK

Acil bir sağlık durumu ile karşılaştıgınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan acil sağlık butonuna basarak ARMED ALARM VE ÇAĞRI MERKEZİ‘ne sinyal gönderebilirsiniz. ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahale edilmesini sağlar.

GAZ KAÇAĞI

Güvenlik paketinize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ sizi ve polisi arayarak mekanınıza hızla müdehale edilmesini sağlar.

PANİK

Mekanınızda olduğunuz anda yapacağınız bir panik durumunda, alarm sistemi kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan panik butonuna basarak , durumu ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ‘ ne bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.

SU BASKINI

Evinize veya İş yerinize henüz su basmadan suyu algıladığı anda ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ devreye girer yetkili kişilere haber verir. Su basmadan önlem almış olursunuz.

Dsc Alarm Sistemleri Dünya’da 5 Kez kalite ödülü almıştır. Bu ürünü biz sizlerle kullanmayı ve bu üründen memnuniyetlerinizi duymaktan zevk alıyoruz.

TEHDİT ALTINDA ŞİFRE

İş yerinizine veya evinize tehditle yada silahla sizinle birlikte giriş sağlamak isteyen kötü niyetli kişi yada kişiler; “Şifrenizi yazın, alarmı susturun” derse normal şifreniz yerine size verdiğimiz yedek şifreyi örn. 0000 şifresini girdiğinizde alarm sistemi normal şekilde devre dışı kalır çalmaz ama ARMED ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ bunu tehdit olarak algılar ve anında emniyet güçlerine haber verir ve gerekirse yakınlarınıza da haber verir.

Awesome Image
Awesome Image